Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Trusted Shops

Trusted Shops jest europejskim liderem na rynku certyfikacji sklepów internetowych, działającym od 1999 roku. Badania, którym sprzedawcy internetowi poddawani są przez firmę Trusted Shops, uwzględniają ponad 70 szczegółowych kryteriów, takich jak wypłacalność, przejrzystość cen, serwis dla klientów oraz ochrona danych. Wynik audytu decyduje o przyznaniu uznanego znaku jakości Trusted Shops. Ponadto firma Trusted Shops zapewnia konsumentom wyjątkową ochronę kupującego podczas dokonywania zakupów u certyfikowanych sprzedawców.

Każdy sklep, który został wyróżniony Znakiem Jakości Trusted Shops, oferuje Ci niezawodną Ochronę Kupującego, abyś mógł spokojnie dokonać zamówienia i płatności. W przypadku braku dostawy lub zwrotu towaru jesteś chroniony przed utratą pieniędzy - niezależnie od formy płatności. Każde zamówienie można zabezpieczyć do kwoty zł  10.000. Bezpłatna opcja Ochrony Kupującego jest oferowana bezpośrednio po złożeniu zamówienia w sklepie. Wystarczy zapoznać się z informacjami w formularzu i aktywować opcję ochrony poprzez potwierdzenie.

Zamówiony towar nie dotarł do Ciebie w określonym czasie? Po złożeniu zamówienia lub zwrocie towaru pojawiają się problemy? Z Trusted Shops szybko znajdziesz rozwiązanie i w sytuacji objętej świadczeniem gwarancyjnym otrzymasz zwrot pieniędzy. W okresie gwarancji sprzedawca ma możliwość  rozwiązania istniejących problemów, np. poprzez zbadanie łańcucha dostaw - od chwili otrzymania towaru od producenta lub hurtownika do momentu jego dostarczenia przez firmy logistyczne lub dostawców.

Jeśli problem nie zostanie rozwiązany w okresie gwarancji, wystarczy zalogować się w systemie Trusted Shops i zgłosić ten fakt. Możesz to zrobić  w ciągu 7 dni po upływie okresu Ochrony Kupującego. Gwarancja zostanie wtedy przedłużona jeszcze o 30 dni, a w tym czasie Trusted Shops zacznie aktywnie działać. Zespół obsługi klienta Trusted Shops będzie odpowiedzialny za komunikację ze sprzedawcą, zatroszczy się o szybkie rozpatrzenie sprawy i regulację kwestii finansowych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.52 / 5.00 25 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-10-28
Polecam
2020-03-10
Towar zgodny z opisem. Przesylka dotarla expresowo.
pixel