Free delivery from 12,00 €
Save to shopping list
Create a new shopping list

Odstąpienie od umowy

Każdemu klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego i korzystającemu ze sklepu internetowego Sneakers de Luxe przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru, bez podania przyczyny, w terminie opisanym poniżej. Oświadczenie o odstąpieniu powinno zostać wysłane na adres:

Sneakers de Luxe

ul. Męcińska 42

04-080 Warszawa

Termin:

Prawo do odstąpienia przysługuje konsumentowi w nieprzekraczalnym terminie 10 dni, który rozpoczyna się w dniu otrzymania przez konsumenta towaru. Termin uznaje się za dotrzymany, jeżeli przed jego upływem konsument wyśle oświadczenie o odstąpieniu na adres podany powyżej.

Zwrot świadczeń:

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towaru należy zwrócić na poniższy adres:

Sneakers de Luxe

ul. Męcińska 42

04-080 Warszawa

Koszty zwrotnego dostarczenia towaru obciążają konsumenta, o ile odstąpienie nie zostało wywołane faktem choćby przejściowej niemożności spełnienia przez firmę Sneakers de Luxe świadczenia o właściwościach zamówionych przez konsumenta.

Wyłączenie prawa odstąpienia:

Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku:

- towarów wykraczających poza standardową ofertę sklepu, przygotowanych na specjalne zamówienie klienta i dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb;

 

IdoSell Trusted Reviews
4.50 / 5.00 26 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2023-10-03
El pedido tardó un poco en llegar pero ha ido todo bien. La caja de las zapatillas venía un poco rota, por lo que entiendo que son zapatillas de outlet, pero estaban bien.
2022-03-07
everthinks was been perfect thanks
pixel